Nie zaznaczenie w/w zgód wiąże się z utratą progów rabatowych STANDARD, PREMIUM lub VIP.

Codziennie pracujemy dla Ciebie aby oferta na Chroma.pl była najlepsza a proponowane rabaty i promocje były dopasowane do Twoich potrzeb, dlatego chcemy mieć możliwość informowania Cię o nich.

Zaznaczenie poniższych zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby uczestniczyć w Programie Partnerskim i Lojalnościowym 2 w 1.

Nie spamujemy, bo sami nie lubimy spamu.

Rozumiem

Dlaczego My?

Po ulotkach, które drukujemy w ciągu
jednego roku można byłoby dojść na Księżyc.

Kim jesteśmy?

Firma Chroma Sp. z o.o. sp. k. powstała w 1993 roku. Swoją nazwę zaczerpnęła z języka greckiego, gdzie „chroma” oznacza „kolor”. Nasza drukarnia jest liderem krajowego rynku, jak również jedną z czołowych firm poligraficznych w Europie. Odważnie inwestujemy w nowoczesne urządzenia i technologie. Kierowani dużym apetytem biznesowym, nieustannie rozwijamy się i osiągamy kolejne, ambitne cele. Dziś nasze hale produkcyjne zajmują powierzchnię 12,5 tys. m2, a biura i pomieszczenia socjalne – 2,5 tys. m2. Zatrudniamy ponad 250 pracowników. Nasza siedziba znajduje się w Żarach (woj. lubuskie).

W roku 2009 uruchomiliśmy portal chromadruk.pl, który przeniósł naszą firmę w inny wymiar biznesowy oraz zrewolucjonizował proces współpracy klientów z naszą drukarnią. Wszystkie zamówienia przechodzą przez zaprojektowany przez naszych Programistów system internetowy, który nie tylko podpowiada klientowi kolejne kroki, ale i daje mu możliwość składania zamówień o każdej porze dnia i nocy, przez 7 dni w tygodniu.
Podsumowując: jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą o bardzo ustabilizowanej pozycji rynkowej. Ponieważ drukujemy tysiące zamówień w miesiącu to jedną nogą stoimy w obszarze produkcyjnym, natomiast drugą – w świecie online, gdyż tzw. e-commerce to podstawa naszego biznesu.

Kogo zatrudniamy?

W drukarni Chroma pracuje ponad 250 osób. Dysponujemy ponad 30 różnymi stanowiskami pracy. Największą grupę stanowią oczywiście funkcje obsługujące fizyczny proces druku, czyli drukarze i pracownicy introligatorni. Ponieważ profil naszej działalności związany jest z handlem elektronicznym, mamy dość liczny sztab specjalistów z obszaru IT: Programistów, Informatyków, Grafików DTP. W strukturze naszej firmy można również znaleźć: Biuro Obsługi Klienta, Dział Handlowy, Dz. Marketingu, Dz. Badań i Rozwoju, Logistykę, Księgowość, HR, Sekcję Utrzymania Ruchu. Mamy też swoją służbę BHP.

Dlaczego MY?

Bo jesteśmy najlepsi w tym, co robimy, a praca dla lidera rynku jest nie tylko prestiżowa, ale i ciekawa. Lubimy być na topie, dlatego ambitnie patrzymy w przyszłość. Nasza codzienność ma charakter, ma tempo i ma moc sprawczą. Nie czekamy aż coś nam „spadnie z nieba” – MY sami po to sięgamy.

Więc jeśli czujesz, że:

  • chciałbyś w końcu mieć wpływ;
  • tam, gdzie jesteś brakuje Ci przestrzeni;
  • czas sięgnąć po pomysły, które przez lata kazano Ci chować do szuflady;
  • samodzielność to Twoje drugie imię;

… to zapraszamy na nasz ChromoPokład!

P.S. Chcemy Ci jeszcze powiedzieć, że zamiast chwalić się pakietem benefitów, sprawę stawiamy tak: można się z nami dogadać w wieeeeelu kwestiach, ale… swoją postawą i podejściem do pracy musisz nas przekonać, że warto się z Tobą dogadać.

Znajdź przesyłkę

Partner nowy pomysł

Poleć nas

Podoba Ci się portal? Poleć go innym!

E-mail adresata

Twój podpis

Wiadomość została wysłana.

Nieprawidłowy numer zamówienia lub przesyłki

zamknij