Firma

powstała w 1993 roku. Nieustanne inwestycje w nowe urządzenia oraz technologie pozwoliły drukarni stać się liderem na rynku krajowym oraz jedną z czołowych firm poligraficznych na rynku europejskim.

Dziś Drukarnia Chroma to 8 tys. m2 powierzchni produkcyjnej, 165 pracowników i nowoczesny park maszynowy.

Fotogaleria

Chroma Online

Wprowadzony system Chroma Online umożliwia w łatwy i szybki sposób zamawianie druków przez Internet. Klient może zalogować się i złożyć zamówienie z każdego komputera z dowolnego miejsca przez 24h/7dni. System podpowiada użytkownikowi kolejne kroki. Informacja o cenie i terminie realizacji znajduje się przy każdym produkcie. Dodatkowo po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje na bieżąco informacje z systemu o etapie jego zamówienia. Przesyłkę dostarcza kurier.
Drukarnia internetowa to Gwarancja najniższej ceny na produkt najwyższej jakości i rekordowy czas realizacji!

W ofercie:

Banery, ulotki, ulotki składane, plakaty, wizytówki, teczki ofertowe, papiery firmowe, notesy, notesy spiralowane, katalogi szyte, katalogi klejone, arkusze plano, zawieszki, kalendarze trójdzielne, kalendarze spiralowane, kalendarze listwowane, podkłady na biurko, kalendarzyki listkowe.

Polityka równości:

Firma Chroma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. przestrzega polityki równości szans i niedyskryminacji. Osoby zatrudnione w drukarni to obok przyszłych pracowników działu B+R, osoby najbardziej wykwalifikowane pod względem wiedzy technicznej.

Zastosowanie najnowszej generacji, w wysokim stopniu zautomatyzowanych, maszyn drukujących stanowi przełom w dziedzinie druku. W odróżnieniu od tradycyjnych maszyn drukujących czas nauki i doskonalenia się w ich obsłudze jest zdecydowanie krótszy. Ponadto obsługa tej kategorii urządzeń nie wymaga siły fizycznej, gdyż systemy te wyposażone są w automatyczne podajniki i rozładowniki, które eliminują konieczność fizycznego przenoszenia ciężkich naświetlonych płyt oraz arkuszy papieru. Wykorzystując te właściwości zakupionych maszyn firma Chroma zwiększa dostępność technicznych stanowisk pracy dla obecnych i przyszłych pracownic firmy, zatrudniając na stanowisku operatora maszyny drukującej kobiety.

Firma jest świadoma potencjału zatrudnionych i zatrudnianych w firmie kobiet i chce dać szanse na spełnienie ich ambicji zawodowych. Zatrudnienie kobiety na etacie stricte technicznym przyczynia się do przełamywania schematów dotyczących pracy kobiet jako operatorek zaawansowanych technicznie maszyn i urządzeń produkcyjnych. Postawiony został też pierwszy krok w kierunku zmiany typowo męskiego środowiska na równościowe. Za nierówny stan zatrudnienia pomiędzy kobietami i mężczyznami w kadrze firmy odpowiadały m. in. mało elastyczne warunki zatrudnienia, które do tej pory obowiązywały w przedsiębiorstwie.

Chcąc wyeliminować istniejące bariery w dostępie kobiet do stanowisk pracy oferowanej w firmie Chroma, udostępniono elastyczne formy zatrudnienia, polegające m. in na:

  • udostępnieniu elastycznych godzin pracy (możliwe jest ustalanie własnych godzin pracy miedzy pracownikiem/pracownicą a przełożonym/przełożoną),
  • prace w niepełnym wymiarze,
  • prace w godzinach wieczornych,
  • możliwość pracy jeden dzień w tygodniu w domu on-line jeśli charakter stanowiska na to pozwoli.

Zastosowanie tego typu udogodnień w formach zatrudnienia umożliwia godzenie obowiązków pracowniczych z obowiązkami związanymi z opieką nad dziećmi i osobami zależnymi, co przyczynia się do wyrównania szans w równym dostępie do oferowanych w przedsiębiorstwie stanowisk pracy.

Znajdź przesyłkę

Partner nowy pomysł

Poleć nas

Podoba Ci się portal? Poleć go innym!

E-mail adresata

Twój podpis

Wiadomość została wysłana.

Nieprawidłowy numer zamówienia lub przesyłki

zamknij