Nie zaznaczenie w/w zgód wiąże się z utratą progów rabatowych STANDARD, PREMIUM lub VIP.

Codziennie pracujemy dla Ciebie aby oferta na Chroma.pl była najlepsza a proponowane rabaty i promocje były dopasowane do Twoich potrzeb, dlatego chcemy mieć możliwość informowania Cię o nich.

Zaznaczenie poniższych zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby uczestniczyć w Programie Partnerskim i Lojalnościowym 2 w 1.

Nie spamujemy, bo sami nie lubimy spamu.

Rozumiem

SYSTEMY WYSTAWIENNICZE

Roll up

Cena: 265 zł 100/200 cm

Roll upy są popularną formą reklamy, są lekkie, przenośne, można do nich stosować wymienna grafikę, co pozwala zminimalizować koszty. Stosowane są podczas akcji promocyjnych, na konferencjach, podczas eventów i wystaw. W zestawie znajduje się srebrna kasetka z zamontowanym materiałem polyester 240 mic – specjalna folia z wykończeniem satynowym, odporna na wilgoć i zadrapania, nie występuje efekt zwijania się krawędzi przez co po zamontowaniu wygląda estetycznie. Do zestawu dołączona jest torba, która ułatwia przenoszenie systemu.

X-baner

Cena: 185 zł 80/180 cm

Lekka, przenośna forma reklamy, jeśli chodzi o łatwość wymiany grafiki to nie ma sobie równych. Zadruk wykonany jest na banerze semipowlekanym 450g, zaoczkowany na rogach, po złożeniu istnieje możliwość regulacji napięcia na stelażu. W zestawie torba transportowa.

WIELKI FORMAT

Baner Laminowany

Cena: 57,67 zł - 1x2m (158,37 zł - 2x2m)

Banery laminowane o gramaturze 510g/m2 stosuje się do stosunkowo niewielkich reklam na zewnątrz oraz do wszelkich ekspozycji wewnątrz budynków. Najczęściej banery laminowane możemy spotkać na ścianach budynków, płotach, nad traktami komunikacyjnymi. Stosuje się go jako baner promocyjny, informacyjny, do wykonania plandek czy namiotów. Banery te są podatne na wahania temperatur i nie zaleca się narażania banerów laminowanych na bardzo niskie temperatury.

Baner Semi-powlekany

Cena: 60,62 zł - 1x1m (170,20 zł - 2x2m)

Banery semi-powlekane o gramaturze 450g/m2 stosuje się do większych reklam zewnętrznych, ale ich gładka powierzchnia sprawia, że równie dobrze nadają się do ekspozycji wewnętrznych. Banery semi-powlekane spotykamy często w dużym formacie na ścianach budynków, na billboardach. Banery te charakteryzują się dużą wytrzymałością, dzięki czemu doskonale nadają się na długoterminową ekspozycję.

Baner Odblaskowy

Cena: 117,3 zł - 1x1m (396,91 zł - 2x2m)

Idealnie nadaje się do długookresowych ekspozycji, ale przede wszystkim jest widoczny przez 24h na dobę. Dzięki specjalnemu podkładowi o strukturze plastra miodu baner nie potrzebuje dodatkowego doświetlenia.

Canvas

Cena: 78 zł - 30x30cm (112 zł 50x50cm)

Płótno stosowane w galeriach sztuki, muzeach, wszędzie tam gdzie ważna jest jakość wykonania. Coraz częściej na canvasie drukuje się również reprodukcje obrazów i zdjęcia, które po rozpięciu na blejtramie mogą stanowić dekoracje każdego domu.

Plakat Cyfrowy

Cena: 53,24 zł - A1 (114,7 zł - 1,2x1,8m)

Papier o gramaturze 150g wykorzystywany jest do druku plakatów jak również citylightów, stanowi powszechnie dostępną i znaną formę reklamy. Po zamontowaniu w szklana oprawę np. na przystanku autobusowym stanowi łatwo wymienialną i niedroga formę reklamy.

Blackout Dwustronny

Cena: 132,91 zł - 1x1m (490,83 zł - 1,8x2,4m)

Jest to ciężki i solidny baner o dużej wytrzymałości. Dzięki zastosowanej czarnej przekładce można na nim drukować z obu stron bez obawy, że grafika będzie prześwitywać na drugą stronę. Gramatura oraz wysoka odporność na zmiany temperatur i wilgotności pozwalają na zastosowanie blockoutów w długoterminowych ekspozycjach zewnętrznych.

Siatka Mesh

Cena: 61,44 zł - 1x1m (173,49 zł - 2x2m)

Siatka mesh jest lżejsza niż baner, dlatego nadaje się na wydruki w większym formacie. Doskonale przepuszcza powietrze i światło, dzięki czemu nadaje się na ekspozycje na ścianach budynków, w tym również powierzchni przeszklonych.

Folia Monomeryczna

Cena: 72,94 zł - 1x1m (111,38 zł - 2x1m)

Folie monomeryczne błyszczące lub matowe mają bardzo szerokie zastosowanie. Folie doskonale nadają się do oklejania witryn sklepowych, ekspozycji targowych – np. ścianek wystawienniczych, tablic reklamowych, jak również samochodów, pamiętając że ten rodzaj folii dedykowany jest do oklejania płaskich, gładkich powierzchni.

Folia OWV

Cena: 82,8 zł - 1x1m (131,1 zł - 2x1m)

Samoprzylepna folia perforowana ma zastosowanie jako reklama na szybach pojazdów, witrynach sklepowych, oknach biurowych. Umożliwia ona oglądanie nadruku od zewnątrz nie zasłaniając tym samym widoku osobom siedzącym wewnątrz pomieszczenia. Dodatkowo folia przyciemnia szybę, chroniąc przed nadmiernym nasłonecznieniem.

Płyta PVC

Cena: 101,85 zł - 1x1m (175,79 zł - 2x1m)

Doskonały nośnik zarówno reklam zewnętrznych jak i wewnętrznych. Bezpośrednio zadrukowane płyty są świetną alternatywą dla płyt oklejanych folią, przy tym są bardziej estetyczne, nie ma problemu z klejeniem, odwijaniem się folii na brzegach, są trwałe, odporne na promieniowanie UV. Stosowane są często w zabudowach targowych, ekspozycjach sklepowych oraz jako tablice informacyjne.

Płyta PMMA

Cena: 384,43 zł - 1x1m (740,93 zł - 2x1m)

Płyta plexi może być tańszym zamiennikiem dla druku na szkle, jest przy tym materiałem dużo lżejszym, a efekt otrzymany po zadruku CMYK + W + CMYK niczym nie różni się od druku na szkle. Plexi drukujemy w 3 warstwach z białym kolorem od spodu w odbiciu lustrzanym. Zamontowana do podświetlanego kasetonu stanowi bardzo estetyczną formę reklamy, bez podświetlenia może stanowić atrakcyjna formę dekoracji wnętrz.

Płyta Dibond

Cena: 202,89 zł - 1x1m (374,57 zł - 2x1m)

Kompozytowa płyta pokryta warstwą aluminium, świetnie nadaje się do zadruku bezpośredniego UV tworząc bardzo wytrzymały nośnik reklamowy. Dibond dobrze sprawdza się w ekspozycjach zewnętrznych, jest odporny na warunki atmosferyczne, jest łatwy w obróbce, dzięki czemu możemy uzyskać dowolny kształt podczas frezowania. Dibond jest materiałem idealnie sprawdzającym się we wszelkich konstrukcjach dekoracyjnych wymagających lekkości, płaskiej powierzchni i sztywności.

Znajdź przesyłkę

Partner nowy pomysł

Poleć nas

Podoba Ci się portal? Poleć go innym!

E-mail adresata

Twój podpis

Wiadomość została wysłana.

Nieprawidłowy numer zamówienia lub przesyłki

zamknij