Nie zaznaczenie w/w zgód wiąże się z utratą progów rabatowych STANDARD, PREMIUM lub VIP.

Codziennie pracujemy dla Ciebie aby oferta na Chroma.pl była najlepsza a proponowane rabaty i promocje były dopasowane do Twoich potrzeb, dlatego chcemy mieć możliwość informowania Cię o nich.

Zaznaczenie poniższych zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby uczestniczyć w Programie Partnerskim i Lojalnościowym 2 w 1.

Nie spamujemy, bo sami nie lubimy spamu.

Rozumiem

Dostawa i płatności

Płatności Klarna przelew elektroniczny

Rekomendowane przez chromadruk.pl, natychmiastowa realizacja.
Klarna jest szybkim, bezpiecznym i prostym procesem przelewu bezpośredniego.
Ta forma dostępna jest przy wszystkich zleceniach realizowanych przez CHROMA ONLINE bez względu na wartość. Po wyborze tej formy płatności klient powinien wpłacić całość należności przed przekazaniem zlecenia do realizacji.
Jak działa Klarna?

Płatności PayU (przedpłata przelewem, karta kredytowa, przelew tradycyjny)

PayU oferuje szeroki wybór metod płatności pokrywających niemal 100% polskiego rynku płatności online.
Dostępne kanały płatności: przelewy elektroniczne, karty płatniczne. Jeśli bank klienta nie występuje na liście w serwisie PAYU, należy wybrać ikonę „Przelew tradycyjny. Wybór “przelewu tradycyjnego powoduje wydłużenie czasu realizacji zamówienia i wymagane jest przesłanie potwierdzenia przelewu na adres przelewybankowe@chroma.pl.

Pay-by-link od PayU

Pay-by-link to najnowsza propozycja płatności od zaufanego operatora PayU, która wprowadza wygodę w opłacaniu zamówień na zupełnie nowy poziom. Przy wyborze tej formy płatności zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail osoby, do której ma trafić wiadomość z prośbą o opłacenie zawartości Twojego koszyka. Za pomocą kilku kliknięć, Osoba przez Ciebie wskazana (np. księgowy) będzie w stanie sfinalizować zakupy. To bezpieczna i w pełni zautomatyzowana metoda płatności.

Płatność kartą kredytową

Płatność kartą powoduje natychmiastowe przetwarzanie zamówienia. Obciążenie rachunku następuje przy wysyłce. To prosta i pewna płatność Online.

Płatność za pobraniem

Płatność dokonywana jest przy odbiorze paczki.
Ten sposób płatności możliwy jest za zlecenia o wartości do 5000 zł brutto.
W przypadku gdy suma zamówień przekroczy wartość 5000 zł, dostępne bedą inne formy płatności.

Płatność przelewem tradycyjnym

Prosimy o zamieszczenie w tytule przelewu danych z blankietu. Prosimy nie zmieniać tytułu przelewu oraz kwoty. Prosimy uwzględnić czas realizacji przelewów tradycyjnych, ok. 2 dni robocze - termin może opóźnić wysyłkę zamówień o te dni. W celu przyspieszenia realizacji zamówień prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na e-mail: przelewybankowe@chroma.pl

Faktury, faktura pro-forma, faktura z odroczonym terminem płatności

Faktury z odroczonym terminem płatności oraz faktury pro forma dostępne są wyłącznie dla Szkół, Uczelni, Urzędów, Jednostek Administracji Publicznej.

Zwroty należności

Do dokonania zwrotu należności wymagane jest przesłanie e-maila na adres ksiegowosc@chroma.pl z tematem: Anulowanie zlecenia nr…. W treści maila prosimy o podanie danych niezbędnych do wykonania zwrotu (numer konta bankowego oraz dane odbiorcy przelewu)

Znajdź przesyłkę

Partner nowy pomysł

Poleć nas

Podoba Ci się portal? Poleć go innym!

E-mail adresata

Twój podpis

Wiadomość została wysłana.

Nieprawidłowy numer zamówienia lub przesyłki

zamknij